Mobily, mobilní telefony - informace

 

 

Mé inzeráty

 

Věděli jste, že KAŽDÝM odemčením
mobilu můžete vydělat nějakou částku?

Jestli chcete poradit jak to nastavit, ozvěte se mi a já Vám s tím poradím. Je to zdarma. Peníze se připisují každý večer a můžete si je buď poslat na účet do banky nebo si za ně vzít kredit na volání.

 

Jak pomáhat kočičkám a pejskům
  bez domova i v útulcích ZDARMA!
Kdo chce pomoci zvířátkům v nouzi, tak může!

 

Vydělávejte voláním a hraním her
SKVĚLÁ aplikace ZDARMA, která Vám vždy, když voláte nebo hrajete hry, bude vydělávat peníze. Vhodné pro PC i mobil.
Zavoláte - zaplatí Vám. Napíšete SMS - zaplatí Vám. Pošlete soubor - zaplatí Vám. Dobré co? A Vy neplatíte nikdy nic ... jen vyděláváte :)!

 

PŘESNÝ ČAS V ČR !
Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?
Přesný čas v ČR. Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?

 

Pohádky pro děti
Stovky krásných Českých pohádek v textu a pár i namluvených pro děti ZDARMA

 

 

KONTAKT

 

Domů

Mobily, mobilní telefony, značky mobilů, informace

Informace mobilních telefonech

Typy telefonů

Otevírací véčka, manažerské s klávesnicí nebo bez, výsuvné nebo-li vysouvací konstrukce, odolné pro outdoor či stylové s dotykovým displejem bez číselných kláves (jako je např. iPhone). Začínají se však objevovat i stolní telefony pro SIM kartu z mobilu nebo velké telefony pro starší, na které je vidět. Také jsou už telefony na 2 Sim karty, s GPS a další ....

Pokud hledáte co nejlevnější mobilní telefon, zkuste bazar nebo zastavárnu. U použitého mobilu bude jistě cena nejatraktivnější. Pokud chcete nový telefon, doporučuji počkat na doprodej nějakého modelu. Také můžete ušetřit nákupem v eshopu. Online prodej v internetovém obchodu bývá cenově výhodnější, protože eshop nemá vysoké náklady s nájmem na lukrativním místě, jako kamenný obchod. Na internetu je eshopů s telefony nepřeberné množství. Vybírejte především ze spolehlivých větších online obchodů, které už působí na trhu delší dobu.

Ve velkých městech (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Karlovy Vary apod.) můžete ušetřit i při nákupu v řetězcích jako je Datart, ElectroWorld, Okay apod.

Nejčastější značky mobilních telefonů

V minulých letech docházelo v mobilním odvětví ke konsolidaci výrobců a značek, takže v současnosti jich zůstalo několik: mobilní telefony vyrábí finská Nokia, americká Motorola, korejské LG, japonsko-švédský Sony Ericsson a korejský Samsung patří mezi největší. Manažerské komunikátory vyrábí značka HTC, stolní mobilní telefony český Jablotron, stylový iPhone firma Apple a prosazují se i tři méně "značkoví výrobci", sázející především na nižší cenu, a to Emgeton, Mivvy a Evolve.  Nejznámější značky mobilů jsou tedy asi : Nokia, Siemens, Sony, Ericsson, Alcatel, Ericsson, Motorola, Panasonic, Philips, Acer, AEG, Hagenuk, Maxon, NEC, Samsung, Benefon, Bosch, Casio, Dancall, Kyocera, LG, Mitsubishi, Sagem, Sharp, Sony, Tel.Me.

Dne 10. listopadu 2009 byla zahájena výroba a distribuce přístroje Nokia N900, nejnovějšího mobilního počítače založeného na open source platformě Maemo 5. Nokia N900 od svého představení veřejnosti, které proběhlo v srpnu, vzbudila velkou vlnu zájmu. Nejzajímavější na novém modelu je přitom systém Maemo, který přichází ze světa desktopů, a nabízí možnost skutečně plnohodnotného surfování po internetu, jakou zatím žádný jiný mobilní přístroj neumožňuje.

Nokia booklet 3G v prodeji v USAS odkazem na historické úspěchy v mobilním odvětví otevírá Nokia novou kapitolu mobility v podobě Nokia Booklet 3G. Mini-laptop uvádí Nokia na americký trh ve spolupráci s operátorem AT&T, obchodním řetězcem Best buy a společností Microsoft. Vytvořen pro připojení bez omezení, kdykoliv a kdekoliv, je Nokia Booklet 3G příkladem ideálního spojení mobility a osobního počítače. Přesně tak, jak to mohou zákazníci očekávat.

Nokia dobývá sociální sítě a umocňuje zážitky z hudbyNokia dnes na sympoziu Nokia World, které je každoročním cílem lidí zajímajících se o mobilní technologie, odhalila spojení, které může změnit způsob, jakým lidé vzájemně komunikují. Nabídla nové způsoby, jak poskytnout komukoliv a kdekoliv možnost vytěžit maximum z každého okamžiku. S dnes oznámenými novinkami i s nedávno představenými produkty – Nokia Money, Nokia N900, Nokia Booklet 3G, Nokia 5230 a Nokia 5800 Navigation Edition – se Nokia vydává do nové etapy proměny způsobů, jakými lidé prožívají své životy.

Nokia představila špičkový komunikátor N900. Česká Nokia se pochlapila a ve stejný den jako na celém světě představila i českým novinářům tuto novinku založenou vůbec poprvé na operačním systému Maemo, postaveném na open-source základu Linux. OS Symbian bude Nokia rozvíjet i nadále, ale protože ten je svázán různými schvalovacími procesy, stane se komunikátor N900 příležitostí pro všechny programátory světa, vyrobit si a ihned spustit jakoukoliv aplikaci. Chcete-li tedy telefon (GSM, Skype, VoIP) s vysunovací klávesnicí, výkonem a funkcemi naprosto plnohodnotný počítač, 5 Mpix foťák, videopřehrávač, herní konzoli, GPS navigaci a mnoho dalšího v kapesním podání a vše sledovat na displeji s vysokým WVGA rozlišením 800x480 pixelů

Nokia uvedla na trh v mobilní telefon Nokia 6720 classic. Po modelu Nokia N86 8MP jde o další zařízení s předinstalovanou navigační službou Ovi Maps 3.0 včetně mapových podkladů střední a východní Evropy. Nokia 6720 classic navazuje na úspěšné modely 6220 classic a 6210 Navigator, které se staly pro mnoho uživatelů synonymem pro navigaci v mobilním telefonu. Také novinka klasické konstrukce 6720 classic nabídne vše, co zákazníci očekávají od specializované GPS navigace, navíc se všemi výhodami mobilního zařízení typu „vše v jednom“.

Na český trh vstupuje Nokia 6303 classic, která vedle exkluzivních materiálů nabídne také velmi bohatou výbavu. Zájemci se tak mohou těšit na 3,2 megapixelový fotoaparát a chybět nebude ani předehraná aplikace Nokia Mapy.

Ve Varšavě se představil nejnovější přírůstek do manažerské řady Eseries, smartphone Nokia E52. Novinka se připojuje do řady smartphonů Nokia specializovaných na zvýšení produktivity uživatelů, čemuž napomůže i téměř měsíční výdrž na jedno nabití baterie.

Společnost Nokia představila také telefon Nokia 5630 XpressMusic, nový ultra-štíhlý přístroj s operačním systémem Symbian S60, který nabízí kompletní multimediální výbavu a umožní tak uživatelům rychle a snadno přehrávat hudbu, sledovat videa, hrát hry, stejně tak jako sdílet svůj oblíbený obsah na internetu.

Zachyťte váš život detailněji fotomobilem Nokia N86 8MPNokia si dala za cíl vytvořit co nejlepší mobilní přístroj pro fotografování. Spojila širokoúhlý objektiv Carl Zeiss s 8MP snímačem a výsledkem je kvalita snímků srovnatelná s digitálním fotoaparátem. Nokia N86 8MP je navržena pro kvalitní snímání nejen při jasném světle, ale i za šera a navíc je optimalizována pro natáčení videa i fotografování. Její vysokorychlostní připojení zajišťuje snadné a pohodlné sdílení.

Pokud máte nenáročné ratolesti, které netouží po hi-tech mobilu s hromadou funkcí, možná jim uděláte radost nějakým stylovým mobilním telefonem Nokia řady Supernova. Dnes popisovaná Nokia 7100 je vhodná spíše pro dívky, nejzajímavější pro ně asi bude růžová varianta. Na pohled vypadá tento telefon docela hezky, obsahuje všechny základní funkce, které teenager může využít. Dostanete se s ním na internet, vyfotíte si kamarády, můžete je nahrát na video, telefonování a psaní SMS či MMS zpráv je též samozřejmostí. Nokia 7100 Supernova má ale i své stinné stránky, více se dozvíte v dnešním článku.

Nokia N96 - opravdu tento nejvybavenější mobil od Nokie nepřináší žádnou revoluci? Pokud se o mobilní telefony aspoň trochu zajímáte, pak vám zcela jistě něco říká i model Nokia N95. Posléze byl tento model inovován, a představen s velkou kapacitou interní paměti - Nokia N95 8 GB. Našla se řada uživatelů, kterým buď 8 GB paměti bylo málo, nebo už prostě chtěli něco nového. Společnost Nokia jim v tomto ohledu vyšla vstříc, a tak se na pulty dostal model Nokia N96, který má být zas na nějakou dobu vlajkovým multimediálním chytrým telefonem této značky. Žádná velká revoluce se ale nekoná, N96 určitě žádným zlomovým modelem není, nazvali bychom ji spíše jen drobnější evolucí. Nokia N96 si vzala to nejlepší z N95 a něco přidala.

Ale mobilů je tolik, že si každý najde ten svůj. Podívejte se na nové modely telefonů jen za poslední rok :

Acer Betouch E100, Acer Betouch E101, Acer Betouch E200, Acer DX900, Acer F900, Acer Liquid, Acer M900, Acer Neotouch, Acer X960, Aligator A300, Aligator A500, Apple iPhone 3GS 16GB, Apple iPhone 3GS 32GB, Asus P835, Blackberry Bold 9700, Blackberry Curve 8520, Blackberry Storm 9520, Doro HandleEasy 328i gsm, Doro HandleEasy 330gsm, Doro HandlePlus 326i gsm, Doro HandlePlus 334gsm, Emgeton Enzo, Emgeton Picco, Emporia Talk premium, Evolve GX607 Zion, Evolve GX660 Eclipse, Garmin-Asus Nüvifone G60, Garmin-Asus Nüvifone M20, HTC HD 2 (Leo), HTC Hero, HTC Magic (Sapphire), HTC Snap (Maple), HTC Tattoo (Click), HTC Touch 2 (Mega), HTC Touch Diamond 2 (Topaz), HTC Touch Pro 2 (Rhodium), LG BL20 New Chocolate, LG BL40 New Chocolate, LG GB102, LG GB109, LG GB130, LG GB170, LG GB210, LG GB220, LG GB230, LG GB250, LG GB270, LG GC900 Viewty Smart, LG GD330, LG GD510 Pop, LG GD900 Crystal, LG GM200 Brio, LG GM310, LG GM730, LG GM750, LG GT500, LG GU280 Popcorn, LG GW300, LG GW520, LG GW550, LG GW620, LG KC560, LG KM330, LG KM900 Arena, LG KP170, LG KT770, Milestone, Mivvy Dual nio, Mivvy Dual slider, Mivvy Dual TV touch, Mivvy One, Motorola, Motorola Dext MB220, Motorola MC55, Motorola W7 Active Edition, Motorola ZN300, myPhone 6691, Nokia 1280, Nokia 1616, Nokia 1800, Nokia 2220 slide, Nokia 2690, Nokia 2710 Navigation Edition, Nokia 2720 fold, Nokia 2730 classic, Nokia 3710 fold, Nokia 3720 classic, Nokia 5030, Nokia 5230, Nokia 5330 XpressMusic, Nokia 5530 XpressMusic, Nokia 5730 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 6216 classic, Nokia 6600i slide, Nokia 6700 slide, Nokia 6710 Navigator, Nokia 6720 Classic, Nokia 6730 classic, Nokia 6760 slide, Nokia 7020, Nokia 7230, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72, Nokia E75, Nokia N86 8MP, Nokia N900, Nokia N97 mini, Nokia X3, Nokia X6, Palm Pre, Samsung B3210 Corby Txt, Samsung B3310, Samsung B3410, Samsung B5310 Corby Pro, Samsung B5702, Samsung B5722, Samsung B7300 Omnia Lite, Samsung B7320 Omnia Pro, Samsung B7330 Omnia Pro, Samsung B7610 Omnia Pro, Samsung B7620 Giorgio Armani, Samsung C3010, Samsung C3050, Samsung C3060R, Samsung C3212, Samsung C5130, Samsung C5212, Samsung C5510, Samsung C6625, Samsung E1070, Samsung E1080, Samsung E1100, Samsung E1120, Samsung E1125, Samsung E1210, Samsung E1310, Samsung E1360, Samsung E2120, Samsung E2210, Samsung i5700 Galaxy Spica, Samsung i7410, Samsung i7500 Galaxy, Samsung i8000 Omnia II, Samsung i8910 HD, Samsung M2310, Samsung M2510, Samsung M3310, Samsung M5650 Lindy, Samsung M6710 Beat Disc, Samsung M7600 Beat DJ, Samsung M8910 Pixon 12, Samsung S3100, Samsung S3110, Samsung S3310, Samsung S3500, Samsung S3650 Corby, Samsung S5050, Samsung S5150 Diva folder, Samsung S5200, Samsung S5230 Star, Samsung S5230W Star, Samsung S5320, Samsung S5510, Samsung S5560, Samsung S5600 Preston, Samsung S6700, Samsung S7070 Diva, Samsung S7220 Ultra b, Samsung S7350 Ultra s, Samsung S7550 Blue Earth, Samsung S8000 Jet, Samsung S8300 Ultra touch, Samsung S9110, Sonim XP3 Quest, Sony Ericsson, Sony Ericsson C901, Sony Ericsson C901 GreenHeart, Sony Ericsson C903, Sony Ericsson F100i Jalou, Sony Ericsson F100i Jalou Dolce & Gabbana, Sony Ericsson J105i Naite, Sony Ericsson S312, Sony Ericsson T707, Sony Ericsson T715, Sony Ericsson U100i Yari, Sony Ericsson U10i Aino, Sony Ericsson U1i Satio, Sony Ericsson W205, Sony Ericsson W395, Sony Ericsson W995, Sony Ericsson Xperia X10, Sony Ericsson Xperia X2, T-Mobile G2 Touch (HTC Hero), T-Mobile MDA Compact V (HTC Citrine), T-Mobile MDA Vario V (HTC Tungsten), T-Mobile Pulse, Vodafone 236, Vodafone 533 Catwalk, Vodafone 540, Xperia Pureness

Musíte ale uznat, že i mnoho starších telefonů mohlo mnoha lidem jistě přirůst k srdci ..... Kliknutím na tento bannýrek Aukra se dostanete na super ceny mobilů ( kolikrát i od 1,-Kč !!! ). A kdoví, jestli právě za chvilku už některý z nich nebude Váš ? Aukro.cz

 

                                           

 
   
  ► Komunikujete rádi? (PC, tablet, Telefon) Vydělávejte na tom
  ► Potrebujete udelat Video-Konferenci, Video-Seminar, Webinar, Web-Poradu? ... A chcete navic Blog, Autoresponder, WebHosting & VideoEmail?
     Vyzkoušejte za 1$ !!! Zaregistrujte se a pak se mi ozvete

 


 Jak vydelat na Internetu penize! 100a, 100plus, 31x88, Abatar.cz, Admini, Aforismy, Alou, Diamond Kingdom, f-Send, Chamroka, Jak se zbavit dluhu, Kocky, Koupim chatuNFD, Nejoblibenejsi, Nejzadanejsi, Nejzajimavejsi, Pohadky ke stazeni, na dobrou noc, Slevy-naPresny cas, Rescue Plan, ValentinesVanocni pohadkyVideo e-maily, Zachranny plan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace / Copyright © 100plus.cz   Ochrana osobnich udaju