Kleště, kleštičky, štípačky

 

 

Mé inzeráty

Tisíce skvělých her zdarma !
Zde Vám platí za to, že hrajete a to vždy. Nezáleží na tom jestli prohrajete nebo vyhrajete. Funguje to v mobilu, na PC i tabletu. Je to fakt pecka!

 

Revoluce ve volání a SMS zdarma
Paušál zdarma a dokonce oni Vám platí za to, že voláte či píšete SMS! Vydělávejte na tom, že píšete a voláte známým.

 

AloeVera 99,6% !!
Nejlevnější a nejkvalitnější v Evropě! Je lepší jak 1000 léků, věřte mi.

 

Super Kaše na hubnutí
po které Vám začnou padat kalhoty už za týden! Zjistěte, jak zhubnout zdravě 5-10kg za měsíc.

 

Náplasti proti bolesti
a pro vyřešení mnoha dalších zdravotním potíží. Budete překvapení, co všechno dokáží.


 

Vydělávejte na internetu - už dnes!

KONTAKT

 

Domů

Kleště, kleštičky, štípačky.

Kleště, kleštičky, štípačkyAť to jsou hydraulické, mechanické nebo jiné kleště, tak jistě každý se s nimi už setkal. Zkrátka kleště patří mezi nenahraditelné nářadí.

Kde jsou ty doby, kdy jsme všichni měli doma jen dvoje kleště. Normální klasické a kombinačky. Někteří dokonce měli ještě sikovky. Teď je ale tolik druhů různých kleští a kleštiček, že se snad ani spočítat nedají. Málokdo si asi bude domů pořizovat nějaké hydraulické kleště, ale takové ty pro domácí použití, si může pořídit každý podle svého výběru a potřeby.Kleště, kleštičky, štípačky

Každé kleště jsou vhodné na něco jiného. To je jasné. Moc se mi líbí, jak se ale začne tvářit skoro každá žena, které řeknete, aby Vám podala třeba sikovky ... To je opravdu směšné. Vůbec netuší co tím myslíte a nejspíš jim připadáte jako bůh ..... No tedy spíš jen pokud vyrábíte něco pro jejich byt a pohodlí. Jinak jim jste nejspíš úplně jedno a to i se sikovkami ........ :-)

Nicméně to Vám nemůže zabránit v tom, aby jste si pořídili celou sadu kleští a měli je pěkně doma v dílně. Potom můžete tvořit, vyrábět a všelijak kutit jak je libo  .

 

                                           

 
   
  ► Komunikujete rádi? (PC, tablet, Telefon) Vydělávejte na tom
  ► Potrebujete udelat Video-Konferenci, Video-Seminar, Webinar, Web-Poradu? ... A chcete navic Blog, Autoresponder, WebHosting & VideoEmail?
     Vyzkoušejte za 1$ !!! Zaregistrujte se a pak se mi ozvete

 


 Jak vydelat na Internetu penize ! - rychle, jednoduse, elegantne. 100a, 100plus, 31x88, Abatar.cz, Admini, Aforismy, Alou, Diamond Kingdom.com, Eden-Latino.comEdenLive.ru , EdenStrip.com , f-Send, Healing patches.com, Chamroka, Chceme-stare-kalhoty, Jak se zbavit dluhu, Ketopia, Kocky, Koupim chatuNFD, Nejoblibenejsi, Nejzadanejsi, Nejzajimavejsi, Painkiller natural.com, Pohadky ke stazeni, na dobrou noc, Slevy-naPresny cas, Rescue Plan, ValentinesVanocni pohadkyVideo e-maily, Zachranny plan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace / Copyright © 100plus.cz   Ochrana osobnich udaju