Kleště, kleštičky, štípačky

 

 

Mé inzeráty

 

Věděli jste, že KAŽDÝM odemčením
mobilu můžete vydělat nějakou částku?

Jestli chcete poradit jak to nastavit, ozvěte se mi a já Vám s tím poradím. Je to zdarma. Peníze se připisují každý večer a můžete si je buď poslat na účet do banky nebo si za ně vzít kredit na volání.

 

Jak pomáhat kočičkám a pejskům
  bez domova i v útulcích ZDARMA!
Kdo chce pomoci zvířátkům v nouzi, tak může!

 

Vydělávejte voláním a hraním her
SKVĚLÁ aplikace ZDARMA, která Vám vždy, když voláte nebo hrajete hry, bude vydělávat peníze. Vhodné pro PC i mobil.
Zavoláte - zaplatí Vám. Napíšete SMS - zaplatí Vám. Pošlete soubor - zaplatí Vám. Dobré co? A Vy neplatíte nikdy nic ... jen vyděláváte :)!

 

PŘESNÝ ČAS V ČR !
Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?
Přesný čas v ČR. Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?

 

Pohádky pro děti
Stovky krásných Českých pohádek v textu a pár i namluvených pro děti ZDARMA

 

 

KONTAKT

 

Domů

Kleště, kleštičky, štípačky.

Kleště, kleštičky, štípačkyAť to jsou hydraulické, mechanické nebo jiné kleště, tak jistě každý se s nimi už setkal. Zkrátka kleště patří mezi nenahraditelné nářadí.

Kde jsou ty doby, kdy jsme všichni měli doma jen dvoje kleště. Normální klasické a kombinačky. Někteří dokonce měli ještě sikovky. Teď je ale tolik druhů různých kleští a kleštiček, že se snad ani spočítat nedají. Málokdo si asi bude domů pořizovat nějaké hydraulické kleště, ale takové ty pro domácí použití, si může pořídit každý podle svého výběru a potřeby.Kleště, kleštičky, štípačky

Každé kleště jsou vhodné na něco jiného. To je jasné. Moc se mi líbí, jak se ale začne tvářit skoro každá žena, které řeknete, aby Vám podala třeba sikovky ... To je opravdu směšné. Vůbec netuší co tím myslíte a nejspíš jim připadáte jako bůh ..... No tedy spíš jen pokud vyrábíte něco pro jejich byt a pohodlí. Jinak jim jste nejspíš úplně jedno a to i se sikovkami ........ :-)

Nicméně to Vám nemůže zabránit v tom, aby jste si pořídili celou sadu kleští a měli je pěkně doma v dílně. Potom můžete tvořit, vyrábět a všelijak kutit jak je libo  .

 

                                           

 
   
  ► Komunikujete rádi? (PC, tablet, Telefon) Vydělávejte na tom
  ► Potrebujete udelat Video-Konferenci, Video-Seminar, Webinar, Web-Poradu? ... A chcete navic Blog, Autoresponder, WebHosting & VideoEmail?
     Vyzkoušejte za 1$ !!! Zaregistrujte se a pak se mi ozvete

 


 Jak vydelat na Internetu penize! 100a, 100plus, 31x88, Abatar.cz, Admini, Aforismy, Alou, Diamond Kingdom, f-Send, Chamroka, Jak se zbavit dluhu, Kocky, Koupim chatuNFD, Nejoblibenejsi, Nejzadanejsi, Nejzajimavejsi, Pohadky ke stazeni, na dobrou noc, Slevy-naPresny cas, Rescue Plan, ValentinesVanocni pohadkyVideo e-maily, Zachranny plan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace / Copyright © 100plus.cz   Ochrana osobnich udaju